Anasayfa   Kurumsal Hizmetlerimiz   Referanslarımız     İnsan Kaynakları   İletişim
KURUMSAL
 
1975 yılında genç bir girişimci olan Elektrik Mühendisi Burhanettin KOCA  ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ideallerini gerçekleştirmek üzere günümüze kadar taviz vermeden benimsediği misyonu ile sürekli gelişime kanalize ettiği vizyonu doğrultusunda KOCAYALAZ MÜHENDİSİLİK adı ile firmasını kurmuştur. 35 yılı aşkın bir zaman içinde, Edirne'den Mazı Dağına, Azerbaycan'dan Libya'ya uzanan geniş bir coğrafyada bir çok projeye imza attı.

KOCAYALAZ; proje ortakları ile beraber yüklendiği sorumlulukları, mühendislik kurallarını ve ticari etik kuralları da göz önüne alarak, kendi menfaatleri kadar proje ortaklarımızın da menfaatlerini gözeterek başarılı işlere imza atmaya,  yeni projeler ile ekonomiye katkıda bulunmaya devam etmektedir.

35 yılı aşkın bir zamandır Türkiye ekonomisine  katkı sağlayan önemli projelerde yer alan KOCAYALAZ,  yurdışında kazandığı tecrübe, makina-ekipman parkı ve  deneyimli kadrosu ile 1980 li yıllarda yurtdışına açılmış ve yıllar içinde uluslararası alanda büyük saygınlık kazanmıştır. Devam eden projelerimizin yaklaşık % 97'si yurtdışındadır.
 
VİZYON
Bilgi, disiplin, dürüstlük ve kullanıcı memnuniyeti anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışı projelerde tercih edilen firma olma özelliğimizi her geçen gün daha ileriye taşımaktır.
MİSYON
Elektrik Taahüt ve Proje işlerimizi, 35 yılı aşkın bilgi birikim tecrübesi ile güncel ve gelecekteki detay ve gelişmeleri birleştirerek önce kendimiz, sonrada son kullanıcı için tamamlamaktır.
 
KOCAYALAZ 2010 @ Designed & Powered by CnpWeb Studio